Välkommen till StjärnaFyrkant
Sundsvall Ortviksvägen

Öppet Vardagar 08:00-17:00 (Lunchstängt 12-13) på Ortviksvägen 8 i Sundsvall. 060 – 66 37 00

Med våra behovsanpassade lösningar för dig på Kontoret, på Fältet och i Fordonet gör vi det enkelt för dig att kommunicera på jobbet. Var och hur du än arbetar.

På kontoret

För er med en fast arbetsplats.

På fältet

Produkterna för er som rör på sig mycket.

I fordonet

För er med fordonet som arbetsplats.

Om oss

StjärnaFyrkant i Sundsvall hittar du vid norra brofästet på Ortviksvägen 8. Våran verksamhet består av butik, installation samt serviceverkstad där vi har både produktutveckling och är garantiombud för Samsung telefoner och surfplattor och även garanti serviceombud för Iphone och MAC datorer fullt ut december 2018. Denna nivå innebär att vi reparerar på plats i egen verkstad med bibehållen garanti vilket ger dig som kund en snabb och säker hantering med originaldelar här i Sundsvall.

Vi är ackrediterade av SWEDAC vilket innebär att vi har ett kvalitetssystem som vi arbetar efter. Vi arbetar bara med partners som levererar hög kvalitet, säkerhet och support. Vi är din eller ditt företags kunnige kompis inom kommunikation!

Montering i fordon?
inga problem!

Vi ser till att er utrustning blir monterad på ett säkert och korrekt sätt. Vid behov utför vi även uppdrag på plats hos er, så slipper ni åka till oss.

Öppettider

Vardagar
08:00-17:00
(Lunchstängt 12-13)

Träffa oss

Ortviksvägen 8
856 33 Sundsvall

Se vägbeskrivning

Gilla oss

Ackrediterade för Taxi.

Magnus Eriksson
Försäljning

VD/Ägare
magnus.eriksson@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 07

Jan Johansson
Försäljning

Försäljningschef
jan.johansson@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 04

Daniel Lindh
Försäljning

Försäljare
daniel.lindh@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 14

Eric Felländer
Försäljning

Försäljare
eric.fellander@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 16

Danny Palmroth
Försäljning

Företagssäljare
danny.palmroth@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 10

Per-Göran Flodin
Servicecenter

Tekniker
per-goran.flodin@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 13

Robert Lindblom
Servicecenter

Tekniker
robert.lindblom@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 15

Felix Ödlund
Servicecenter

Tekniker (Tjänstledig)
felix.odlund@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 15

Stefan Sundin
Installation

Tekniker/Ägare
stefan.sundin@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 28

Mikael Kruus
installation

Tekniker/Installation
mikael.kruus@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 27

Robert Bredin
Installation

Tekniker/Installation
robert.bredin@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 11

Peter Höglund
Installation

Tekniker/Installation
peter.hoglund@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 12

Nicklas Nordlund
Installation

Tekniker/Installation
nicklas.nordlund@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 18

Elisabet Dahlqvist
Ekonomi

Ekonomiansvarig
elisabet.dahlqvist@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 01

Meny