Välkommen till
StjärnaFyrkant Malmö

Öppet Vardagar 08:00-17:00 på Djäknegatan 33 i Malmö. 040-606 11 00

Med våra behovsanpassade lösningar för dig på Kontoret, på Fältet och i Fordonet gör vi det enkelt för dig att kommunicera på jobbet. Var och hur du än arbetar.

På kontoret

För er med en fast arbetsplats.

På fältet

Produkterna för er som rör på sig mycket.

I fordonet

För er med fordonet som arbetsplats.

Om oss

I Malmö har vi öppnat en helt ny butik med showroom på Djäknegatan, mittemot Hansakompaniet i Centrala Malmö.

Denna butik är den första i en storstadssatsning som StjärnaFyrkant nu gör. Fram till dess att butiken är klar arbetar ett tio-tal företagssäljare, butikssäljare en trappa upp på samma adress, med att erbjuda StjärnaFyrkants helhetslösningar till små och mellanstora företag i Malmö.

Vi på StjärnaFyrkant vill förbättra din vardag både i yrkeslivet och privat.

Låt oss bli din kompis inom kommunikation!

Öppettider

Vardagar
08:00-17:00

Träffa oss

Djäknegatan 33
211 35 Malmö

Se vägbeskrivning

Gilla oss

LinkedIn

Pontus Sterner Johansson
Teamleader

pontus.sterner@stjarnafyrkant.se
040-606 11 00

Love Jarl
Account Manager

love.jarl@stjarnafyrkant.se
040-606 11 00

Alexander Berggren
Account Manager

alexander.berggren@stjarnafyrkant.s
040-606 11 00

Alfred Sanfridsson
Account Manager

alfred.sanfridsson@stjarnafyrkant.se
040-606 11 00

Simon Gildéus
Account Manager

simon.gildeus@stjarnafyrkant.se
040-606 11 00

Samuel Reuter
Account Manager

samuel.reuter@stjarnafyrkant.se
040-606 11 00

Jo Seierstad
Account Manager

jo.seierstad@stjarnafyrkant.se
040-606 11 00

Wilhelm Brunn
Account Manager

wilhelm.brunn@stjarnafyrkant.se
040-606 11 00

Andreas Westrin
Account Manager

andreas.westrin@stjarnafyrkant.se
040-606 11 00

Michael Ziemba
Account Manager

michael.ziemba@stjarnafyrkant.se
040-606 11 00

Ali Hamid
Account Manager

ali.hamid@stjarnafyrkant.se
040-606 11 00

Arsin Sezayesh
Försäljningschef

arsin.sezayesh@stjarnafyrkant.se
040-606 11 00

André Borg
Customer Success Manager

andre.borg@stjarnafyrkant.se
040-606 11 00

Ebba Reslow
Customer Success

ebba.reslow@stjarnafyrkant.se
040-606 11 00

Runa Tausen
Butiksvärdinna

runa.tausen@stjarnafyrkant.se
040-606 11 00

Daniel Slavkovic
Verksamhetschef

daniel.slavkovic@stjarnafyrkant.se

Meny