Tervetuloa TähtiRisuaitaan
Sundsvall Ortviksvägen

Avoinna arkisin klo 07:30-16:30 osoitteessa Ortviksvägen 8 Sundsvallissa. 060 - 66 37 00

Sinulle toimistossa, kentällä ja ajoneuvossa räätälöityjen tarpeisiimme mukautettujen ratkaisujemme avulla helpotamme kommunikointia töissä. Missä ja miten tahansa työskenteletkin.

Toimistossa

Tuotteet kiinteään toimipaikkaan.

Kentällä

Tuotteet teille, jotka liikkuvat paljon.

Ajoneuvossa

Tuotteet ajoneuvosta työskenteleville.

Tietoja meistä

Sundsvallin StjärnaFyrkant löytyy Ortviksvägen 8:n pohjoisen sillan kohdasta. Liiketoimintamme koostuu myymälä-, asennus- ja huoltokorjaamosta, jossa meillä on sekä tuotekehitystä että olemme Samsungin puhelimien ja -tablettien takuuagentteja sekä takuuhuoltoagentteja iPhone- ja MAC-tietokoneille joulukuuhun 2018 saakka. Tämä taso tarkoittaa, että korjaamme laitteet paikan päällä omassa työpajassamme säilyttäen samalla takuun, mikä antaa sinulle asiakkaana nopean ja turvallisen käsittelyn alkuperäisillä osilla täällä Sundsvallissa.

SWEDAC on akkreditoinut meidät, mikä tarkoittaa, että meillä on laatujärjestelmä, jonka kanssa työskentelemme. Työskentelemme vain sellaisten kumppaneiden kanssa, jotka tarjoavat korkeaa laatua, turvallisuutta ja tukea. Olemme sinun tai yrityksesi asiantunteva ystävä viestinnässä!

Asennus ajoneuvoihin?
Ei hätää!

Varmistamme, että laitteesi on asennettu turvallisesti ja oikein. Tarvittaessa suoritamme tehtäviä myös paikan päällä kanssasi, joten sinun ei tarvitse tulla meille.

Aukioloajat

Arkisin 07:30-16:30

Tule käymään

Ortviksvägen 8
856 33 Sundsvall

Hae reittiohjeet

Tykkää meistä

Akkreditoitu taksille.

Magnus Eriksson
Myynti

Toimitusjohtaja/Omistaja
magnus.eriksson@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 07

Danny Palmroth
Myynti

Yritysmyyjä
danny.palmroth@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 10

Stefan Sundin
Asennus

Teknikko/omistaja
stefan.sundin@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 28

Per-Göran Flodin
Huoltokeskus

Teknikko
per-goran.flodin@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 13

Mikael Kruus
Asennus

Teknikko/asennus
mikael.kruus@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 27

Peter Höglund
Asennus

Teknikko/asennus
peter.hoglund@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 12

Elisabet Dahlqvist
Talous

Talouspäällikkö
elisabet.dahlqvist@stjarnafyrkant.se
060 – 66 37 01

Valikko