Välkommen till
StjärnaFyrkant Umeå

Öppet mån-fre: 07:00-17:00 (Dag före röd dag 07.00 -15.00) på Förrådsvägen 16A i umeå. 090 – 70 44 70

Utveckla er
kommunikation

– Med telefoni i Stjärnklass

Ert företag ska fokusera på er affär och ert expertområde, det ni kan bäst helt enkelt.

Telefoni i Stjärnklass!

Det här är vårt sätt att skala upp vår service till dig. Det ska vara till en rimlig kostnad, så att ni kan investera i mer tid till att utveckla er affär.

Oavsett om det är på kontoret, ute på fältet eller i fordonet – en väl fungerande kommunikation internt och externt är avgörande för ditt varumärke.

Vi garanterar dig en trygg partner som arbetar efter service, ärlighet och kvalité i allt vi gör.

Service och förtroende

Bindningstider är operatörernas drag, inte vårt. Telefoni i Stjärnklass är obundet. Vi erbjuder vår service med full frihet och inventerar det ni faktiskt ska betala för varje kvartal.

Vi vill jobba med dig som värdesätter service och förtroende, samt har ambitionen att stärka ditt varumärke.

När vi kan debitera för vår service så finansierar det vår personal och tillgänglighet för er, vi kan alltid se till ert bästa.

Vi vill att du ska uppleva ett tydligt värde i det vi levererar. Det ska kännas i vårt proaktiva arbete både från servicedesken till en utvald kundansvarig.

Ni betalar endast för
den telefoni ni nyttjar

Dessutom tar vi hand om:
  • Hantering av abonnemang & simkort
  • Service & support
  • Avtalspriser på hårdvaru- och tjänsteutbud
  • Finansieringslösningar vid behov
  • Kostnadsfritt hårdvaruregister
  • Serviceverkstad & reparationer
  • Hantering av växelplattform
  • Webbshop för att beställa när du har tid
  • Livscykelhantering

Anpassa telefoni i Stjärnklass
till ditt företag

Kontakta mig direkt så hjälper jag er igång, eller berättar mer om hur det fungerar.
Mvh
Sebastian
090 – 70 44 66

Med våra behovsanpassade lösningar för dig på Kontoret, på Fältet och i Fordonet gör vi det enkelt för dig att kommunicera på jobbet. Var och hur du än arbetar.

På kontoret

För er med en fast arbetsplats.

På fältet

Produkterna för er som rör på sig mycket.

I fordonet

För er med fordonet som arbetsplats.

Om oss

Vi är ett företag som har funnits inom kommunikations- och IT-branschen i 35 år och är en del av StjärnaFyrkants franchisekoncept sedan 2002.  Här får du en professionell och snabb service!

I butiken möter dig våra duktiga medarbetare som guidar dig till ett rätt beslut när du ska välja en ny mobil, mobiltillbehör eller abonnemang.

I vår verkstad har vi ett sammansvetsat team av tekniker som hjälper dig med körjournaler, alkolås, taxametrar och komradio.

När ditt företag behöver en växellösning eller support inom IT kommer våra mest kompetenta säljare och IT-konsulter hjälpa dig.

Varmt välkommen in till oss!

Minsta möjliga
klimatpåverkan

– Vi har snabbt tagit en ledande position i vårt miljöarbete. Alla X-antal paket som skickas varje år är klimatkompenserade och vi har utkörning till både företags- och privatkunder inom Umeå tätort med vår smidiga elbil för att våra kunder ska få handla av oss med minsta möjliga klimatpåverkan. Fordonsparken konverteras mot att bestå av uteslutande el- eller hybridfordon och på sikt ska vi som företag vara helt klimatneutrala.

Alla våra företagskunder får även ett träd planerat i sitt namn i det vi kallar ”Stjärnskogen”, så att de alltid kan handla hos oss med gott samvete för att de aktivt är med och bidrar till en bättre miljö, säger Lin Haspel.

Service, support
& optimering.

Vi vet att du ibland behöver fråga om något. Då finns vi på plats för dig. Saker och ting går också sönder på alla möjliga olika sätt, då lagar vi dem åt dig.

Montering i fordon?
inga problem!

Vi ser till att er utrustning blir monterad på ett säkert och korrekt sätt. Vid behov utför vi även uppdrag på plats hos er, så slipper ni åka till oss.

Öppettider

Mån-fre: 07:00-17:00
(Dag före röd dag 07.00 -15.00)

Träffa oss

Förrådsvägen 16 A
901 32 Umeå

Se vägbeskrivning

Gilla oss

YouTube
Instagram

Telefoni | Växlar

Sebastian A. Bjuhr
Telefoni | Växlar

Marknad & Kundansvarig säljare
sebastian.aronsson@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 66

Andreas Lindforss
Telefoni | Växlar

Säljchef
andreas.lindforss@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 76

Erika Nordlund
Telefoni | Växlar

Kundansvarig säljare
erika.nordlund@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 56

Anton Forsberg
Telefoni | Växlar

Kundansvarig säljare
anton.forsberg@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 92

Mattias Rigertzon
Telefoni | Växlar

Senior Advisor
mattias.rigertzon@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 95

Leif Eriksson
Rådgivning

Senior Advisor
leif.eriksson@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 71

Installation | Fordon | Komradio

Andreas Lundqvist
Installation | Fordon

Verkstadschef
andreas.lundqvist@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 69

Anton Nilsson
Installation | Fordon

Servicetekniker | installatör
anton.nilsson@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 75

Jacob Lundholm
Installation | Fordon

Servicetekniker | Installatör
jacob.lundholm@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 51

Martin Svarvare
Installation | Fordon

Servicetekniker | installatör
martin.svarvare@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 62

Kamil Dziwniel
Installation I Fordon

Servicetekniker I Montör
kamil.dziwniel@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 93

Urban Spetz
Komradio | Fordon

Försäljning Installation & Komradio
urban.spetz@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 73

Service | Support

Rickard Tuoremaa
Service l Support

Servicekoordinator
rickard.tuoremaa@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 59

Per Söderlind
Service | Support

Servicetekniker
per.soderlind@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 79

Johan Widell
Service | Support

Varutransportör
johan.widell@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 68

IT

Jens Nordström
IT

Konsultchef
jens.nordstrom@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 57

Marcus Persson
IT

IT-konsult
marcus.persson@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 64

Börje Lundin
IT

IT-konsult (Timvikarie)
borje.lundin@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 50

Patric Junes
IT

Kundansvarig säljare
patric.junes@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 96

Innesälj

Carola Karlsson
Innesälj

Innesäljare
carola.karlsson@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 78

Charlotte Jonson
Innesälj

Innesäljare
charlotte.jonson@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 60

Katarina Bodén
Innesälj

Säljstöd
katarina.boden@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 90

Lina Sjöstedt
Telefoni | Växlar

Inköp & Säljstöd telefoni
lina.sjostedt@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 77

Utomhusliv

Oscar Wiklund
Utomhusliv

Verksamhetschef
oscar@utomhusliv.se
010 – 344 74 77

Anders Skogebrandt
Utomhusliv

Säljare
anders.skogebrandt@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 53

Lin Haspel
Vice VD & KMA

Vice VD & KMA
lin.haspel@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 54

Anne Bäckström
Ekonomi

Ekonomichef
anne.backstrom@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 72

Josefin Berglund
Ekonomi

Ekonomi | Administration
josefin.berglund@stjarnafyrkant.se
090 – 70 44 58

Meny