Välkommen till
StjärnaFyrkant Skellefteå

Öppet mån-tors: 08:00-17:00 (fre: 08:00-16:00) på Företagsvägen 1 i Skellefteå. 0910 – 70 12 20

Med våra behovsanpassade lösningar för dig på Kontoret, på Fältet och i Fordonet gör vi det enkelt för dig att kommunicera på jobbet. Var och hur du än arbetar.

På kontoret

För er med en fast arbetsplats.

På fältet

Produkterna för er som rör på sig mycket.

I fordonet

För er med fordonet som arbetsplats.

Om oss

Välkommen till vår nya butik på Företagsvägen 1 där ni ska alltid känna er välkomna med era funderingar på mobil och fast telefoni, IT eller komradio.

Förutom ett gediget kunnande på mobiler, tillbehör och abonnemang har vi även en ny verkstad för att bättre kunna serva kunder med installation av alkolås, körjournaler, komradio samt reparera mobiltelefoner och byta trasiga displayer. Våra certifierade IT-konsulter erbjuder nätverksanalyser, hård och mjukvara och vårt breda sortiment av molnväxellösningar ska passa både till den ensamma företagaren och till de större företagen med mer avancerade behov.

Vi på StjärnaFyrkant vill förbättra din vardag både i yrkeslivet och privat.

Låt oss bli din kompis inom kommunikation!

Montering i fordon?
inga problem!

Vi ser till att er utrustning blir monterad på ett säkert och korrekt sätt. Vid behov utför vi även uppdrag på plats hos er, så slipper ni åka till oss.

Öppettider

Mån-tors: 08:00-17:00
Fre: 08:00-16:00

Träffa oss

Företagsvägen 1
93157 Skellefteå

Se vägbeskrivning

Gilla oss

Instagram

Linn Rönnlund
Innesälj

Butiksansvarig
linn.ronnlund@stjarnafyrkant.se
0910 – 21 50 29

Anneli Bogardi
Innesälj

Säljstöd
anneli.bogardi@stjarnafyrkant.se
0910 – 21 50 89

Linda Byström
Telefoni/Växlar

Kundansvarig säljare
linda.bystrom@stjarnafyrkant.se
0910 – 21 50 87

Stina Wikberg
Telefoni/Växlar

Kundansvarig säljare
stina.wikberg@stjarnafyrkant.se
0910 – 21 50 21

Radion Golubenko
Telefoni/Växlar

Kundansvarig säljare
radion@stjarnafyrkant.se
0910 – 21 50 88

Jon Granlund
Service/support

Servicetekniker/Installatör
jon.granlund@stjarnafyrkant.se
0910 – 21 50 22

Robin Lindahl
Service/Support

Tekniker/Montör
robin.lindahl@stjarnafyrkant.se
0910 – 21 50 23

Urban Eriksson
Service/Support

Service, Support, Installation, Komradio
urban.eriksson@stjarnafyrkant.se
0910 – 21 50 20

Meny