Ota yhteyttä us

Vähennämme teknologiastressiä.

Palvelu, rehellisyys ja laatu

Ymmärrämme, että kukaan ei ole täydellinen, mutta pyrimme siihen, että olla luotettavin tuki, jonka kanssa olet tekemisissä.

 

Paikallisena yrityksenä pyrimme tarjoamaan nopeaa ja helposti saatavilla olevaa tukea kaikkiin teknisiin laitteisto- ja ohjelmistotarpeisiisi.

Tuemme sinua rehellisesti, perusteellisesti ja luotettavasti ja tarjoamme räätälöityjä ratkaisuja erityistarpeidesi mukaan. Seuraamme ja suoritamme tehtävämme varmistaen teknisten laitteidesi mahdollisimman hyvän käytettävyyden. Suhtaudumme lupaukseemme tarjota luotettavaa tukea erittäin vakavasti.

Tavoitteenamme on lievittää teknologiastressiäsi ja olla tuki, johon voit luottaa, jotta voit keskittyä liiketoimintasi kasvattamiseen.

Älä epäröi ottaa meihin yhteyttä, jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset apua.

Lina Sjöstedt
Ostot & Back office

lina.sjostedt@stjarnafyrkant.se
090 - 70 44 77

Erik Damber
IT Service Desk

erik.damber@stjarnafyrkant.se
090 - 70 44 55

Börje Lundin
IT Service Desk

borje.lundin@stjarnafyrkant.se
090 - 70 44 50

Kendy Larsson
Palvelupiste IT

kendy.larsson@stjarnafyrkant.se
090 - 70 44 59

Aron Hallberg
Huolto- ja ajoneuvoteknikko

aron.hallberg@stjarnafyrkant.se
090-70 44 98

Per Söderlind
Huoltoteknikko

per.soderlind@stjarnafyrkant.se
090 - 70 44 79

Konny Larsson
IT Service Desk

konny.larsson@stjarnafyrkant.se
090 - 70 44 94

Oliver Karlsson
Huoltoteknikko

oliver.karlsson@stjarnafyrkant.se
0910 - 21 47 55

Lin Haspel
Varapuheenjohtaja KMA

lin.haspel@stjarnafyrkant.se
090 - 70 44 54

Patric Junes
Asiakkuuspäällikkö

patric.junes@stjarnafyrkant.se
090 - 70 44 96

Urban Spetz
Asiakaspäällikkö

urban.spetz@stjarnafyrkant.se
090 - 70 44 73

Andreas Lindforss
Myyntipäällikkö

andreas.lindforss@stjarnafyrkant.se
090 - 70 44 76

Anton Forsberg
Asiakkuuspäällikkö

anton.forsberg@stjarnafyrkant.se
090 - 70 44 92

Mattias Rigertzon
Asiakkuuspäällikkö

mattias.rigertzon@stjarnafyrkant.se
090 - 70 44 95

Sebastian A. Bjuhr
Asiakkuuspäällikkö

sebastian.aronsson@stjarnafyrkant.se
090 - 70 44 66

Radion Golubenko
Asiakkuuspäällikkö

radion@stjarnafyrkant.se
0910 - 21 50 88

Alexander Landby
IT-päällikkö

alexander.landby@stjarnafyrkant.se
090 - 70 44 65

Jens Nordström
Konsultointipäällikkö

jens.nordstrom@stjarnafyrkant.se
090 - 70 44 57

Urban Eriksson
Työpajan johtaja

urban.eriksson@stjarnafyrkant.se
0910 - 21 50 20

Oscar Wiklund
Operatiivisten toimintojen päällikkö

oscar.wiklund@stjarnafyrkant.se
010 - 344 74 77

Niklas Bjuhr
TOIMITUSJOHTAJA

niklas.bjuhr@stjarnafyrkant.se
090 - 70 44 63

Erika Nordlund
Asiakkuuspäällikkö

erika.nordlund@stjarnafyrkant.se
090 - 70 44 71

Anders Skogebrandt
Markkinointi ja myynti

anders.skogebrandt@stjarnafyrkant.se
090 - 70 44 53

Valikko